- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176829 Toyota RRE-160-H
176829
Toyota RRE-160-H
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 1.123 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 540 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 240 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Berat | 3.606 kg |
| Attachment types | Sideshift |