- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176802 Toyota SWE-160
176802
Toyota SWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 1.571 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 540 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 235 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Berat | 1.656 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |