- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176796 Toyota LWE-160
176796
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 5.448 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 555 kg |
| Fork width | 54 cm |
| Fork length | 120 cm |