- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176746 Linde T-20 (1152)
176746
Linde T-20 (1152)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2014 |
| Nilai Pengukur | 784 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 250 |
| Battery year of manufacture | 2013 |
| Berat | 545 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 160 cm |