176713
Toyota 7-FBMF-16
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 8.525 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 470 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 21x8-9 |
| Tyre size rear | 5.00-8 |
| Berat | 3.810 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |