- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6315 Cascade UPF3-2500
6315
Cascade UPF3-2500
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | Forkpositioner with reach forks |
|---|---|
| Kapasitas | 4.000 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.830 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 550 mm |
| Forks | 130x150x45 |
| Berat | 308 kg |