- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176646 Jungheinrich EMD-115-I
176646
Jungheinrich EMD-115-I
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 68 |
| Tiang | Mono freelift |
| Tinggi pengangkatan | 152 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 186 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 520 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 120 cm |
| Details | Initial lift, Lithium-ion battery |