- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176645 Jungheinrich EKS-210
176645
Jungheinrich EKS-210
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 5.411 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 631 cm |
| Platform height | 550 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 260 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Battery year of manufacture | 2023 |
| Berat | 4.125 kg |
| Fork width | 83 cm |
| Fork length | 80 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |