- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176641 Toyota LPE-250
176641
Toyota LPE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2022 |
| Nilai Pengukur | 2.173 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 909 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | powersteering |