- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 2.742 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 955 kg |
| Fork width | 58 cm |
| Fork length | 100 cm |
| Details | powersteering |