- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176554 Linde D-06 (1160)
176554
Linde D-06 (1160)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2014 |
| Nilai Pengukur | 1.013 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 172 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 135 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 875 kg |
| Fork width | 54 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift |