- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | bale clamp |
|---|---|
| Kapasitas | 5.000 kg |
| Kelas FEM | FEM4 |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Lebar bingkai | 2.200 mm |
| Tinggi lengan atau plate | 480 mm |
| Panjang lengan atau plate | 1.700 mm |
| Berat | 2.265 kg |