176547
Linde H-50-D-02 (394)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 5.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 10.245 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 467 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 250/70-15 |
| Berat | 6.685 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, hourmeter confirmed |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |