- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6294 ELM Kragelund 5LF 45 1400
6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 4.500 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2023 |
| Lebar bingkai | 1.400 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.300 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 40 mm |
| Forks | 1200x150x50 |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 347 kg |