- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176528 Toyota SWE-140-L
176528
Toyota SWE-140-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 614 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 475 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 220 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Berat | 1.105 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 100 cm |
| Details | Initial lift |