176525
Toyota 8-FBE-20-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 7.731 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 140x55-9 |
| Berat | 3.804 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |