176514
Hyster H-2.5-FT
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 4.135 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 431 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Berat | 4.300 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |