- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 215 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 4.165 |
| Platform height | 300 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 145 cm |
| Battery volts | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Berat | 646 kg |