- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6292 Durwen DZV 30 F
6292
Durwen DZV 30 F
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 2.500 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Lebar bingkai | 1.155 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.050 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 335 mm |
| Berputar | 360 |
| Forks | 1200x125x40 |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 660 kg |