176461
Nissan W-61-F-4-A-50-Y
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 5.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2011 |
| Nilai Pengukur | 9.934 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 370 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 255 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Berat | 7.620 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new seat, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |