176445
Linde E-40-HL-01-600 (388)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 4.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2014 |
| Nilai Pengukur | 5.173 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 500 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 330 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2014 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 355x45-15 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| Berat | 7.367 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |