176444
Linde H-35-D-02 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2014 |
| Nilai Pengukur | 9.840 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 465 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Berat | 5.015 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |