176438
Still RX-20-20-P
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2022 |
| Nilai Pengukur | 2.376 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 418 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 197 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 150x75-8 |
| Berat | 3.675 kg |
| Details | drivein, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Rotating head |