- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6282 Durwen WZV 25
6282
Durwen WZV 25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 2.500 kg |
| Kelas FEM | FEM2 |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Lebar bingkai | 970 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 870 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 280 mm |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 146 kg |