- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176408 Linde UFW-250-DTFVRE-480
176408
Linde UFW-250-DTFVRE-480
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2015 |
| Nilai Pengukur | 2.781 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 480 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Battery year of manufacture | 2015 |
| Berat | 3.975 kg |
| Details | 4ws |
| Attachment types | Fork Positioner |