- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176384 BT SPE-120-L
176384
BT SPE-120-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 1.674 |
| Tiang | Duplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 280 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 195 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Berat | 1.277 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |