- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176382 Jungheinrich EJC-112
176382
Jungheinrich EJC-112
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 1.456 |
| Tiang | Duplex standard |
| Tinggi pengangkatan | 360 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 865 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 115 cm |