- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176373 BT RRE-250-HE
176373
BT RRE-250-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 7.149 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 1.100 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 435 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Details | new forks |
| Attachment types | Sideshift |