- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176357 Linde T-16 (1152)
176357
Linde T-16 (1152)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 3.431 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 515 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 115 cm |