- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 2.517 |
| Tiang | Triplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 950 cm |
| Platform height | 820 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 430 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 448 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Berat | 4.290 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 80 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |