- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6280 Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 8.000 kg |
| Kelas FEM | FEM4 |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Lebar bingkai | 2.000 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.885 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 570 mm |
| Berputar | 360 |
| Forks | 1610x200x60 |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 1.838 kg |