176346
Linde H-30-D-02 (393)
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 1.590 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 465 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Berat | 4.770 kg |
| Details | hourmeter confirmed, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |