- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176338 Toyota OSE-100
176338
Toyota OSE-100
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 2.572 |
| Tiang | Mono freelift |
| Tinggi pengangkatan | 188 cm |
| Platform height | 120 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 156 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Berat | 1.826 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |