- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176314 Toyota RRE-160-HE
176314
Toyota RRE-160-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 8.675 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 1.050 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 410 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Berat | 4.270 kg |
| Attachment types | Sideshift |