- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176292 Toyota SWE-120
176292
Toyota SWE-120
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 4.480 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 410 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 258 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Berat | 1.095 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |