- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176284 Toyota LPE-200
176284
Toyota LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 6.574 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 400 |
| Berat | 900 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |