- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176256 Toyota SWE-120-XR
176256
Toyota SWE-120-XR
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 146 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 215 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Berat | 1.879 kg |
| Details | wd, powersteering |