- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176233 Toyota RRE-140-M
176233
Toyota RRE-140-M
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 10.311 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 540 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 240 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Berat | 2.809 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Attachment types | Sideshift, Weighing system |