- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176226 Toyota RRE-160-HE
176226
Toyota RRE-160-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 5.092 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 490 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Berat | 3.597 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Attachment types | Sideshift |