- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176193 Toyota SWE-120-XR
176193
Toyota SWE-120-XR
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 6.909 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 230 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 170 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 196 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Berat | 1.742 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |