- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176192 Toyota SPE-140-L
176192
Toyota SPE-140-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 6.380 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 540 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 236 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 210 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Berat | 1.541 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, Lithium-ion battery, powersteering |