- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176182 Toyota HWE-100-S
176182
Toyota HWE-100-S
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 23 |
| Tiang | Mono freelift |
| Tinggi pengangkatan | 158 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 186 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 610 kg |
| Details | wd |