- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176178 Toyota LPE-250
176178
Toyota LPE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 8.400 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Berat | 1.012 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 235 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |