- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176177 BT LPE-200
176177
BT LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 7.228 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 890 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |