176166
Toyota 8-FG-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 5.000 kg |
|---|---|
| Mesin | LP Fuel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 14.902 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 400 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Monotrol |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Berat | 7.700 kg |
| Details | new rear tyres, new forks, new front tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions, brewery model |