176120
Manitou MSI-25-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2013 |
| Nilai Pengukur | 2.422 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 400 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 275 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 275x70-22,5 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Berat | 4.140 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |