- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176110 Hyster S-1.2
176110
Hyster S-1.2
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 1.684 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 425 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 255 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 1.084 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |