- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 7.199 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 400 |
| Berat | 930 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |