- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 14.091 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 919 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |