176099
Hyster J-1.6-XNT-MWB
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 5.074 |
| Tiang | Duplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 317 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 15x4.5-8 |
| Berat | 3.530 kg |
| Details | new rear tyres, 4 hydraulic functions |